THULE activities

E-shop

Prodloužení poutacích popruhů TUG2
Prodloužení poutacích popruhů TUG2
Prodloužení poutacích popruhů TUG2

Prodloužení poutacích popruhů TUG2

Price (excl. tax)
82 Kč
DPH (21%)
17 Kč
Price (incl. tax)
99 Kč

Prodloužené poutací popruhy využijete v kočárcích TG2 a TUG2 pro poutání starší děti či v zimních měsících nebo pro vozíky THULE.

Availability:
In Stock
SKU:
OKTUG2001

Prodloužené poutací popruhy využijete:
1) v kočárcích THULE GLIDE 2 a THULE URBAN GLIDE 2 pro poutání starších dětí či v zimních měsících, kdy má dítě na sobě další vrstvy oblečení;
2) ve vozících THULE - např. pro nastavení popruhů miminkovníku pro vozíky THULE CX/Cougar.

Celková délka poutacích popruhů sedačky kočárku THULE Urban Glide 2 činí 60cm, pro děti menšího vzrůstu jsou tyto popruhy dostačující. 
Pokud ale vozíte již starší dítě navíc v zimních měsících, bývá problém s délkou těchto popruhů. Mnoho maminek pak poutá dítě jen okolo beder (ne přes ramínka), což je při běhu či rychlejší procházce nedostačující.

Nabízíme prodloužené popruhy, kterými si celkovou délku poutacího popruhu prodloužíte téměř na dvojnásobek, odpadne tak problém s poutáním větších pasažérů.

Popruhy můžete využít pro následující kočárky a vozíky:

- Thule Urban Glide 2 a Thule Glide

- Všechny modely multifunkčních vozíků Thule Chariot (starší i novější modely), můžete jimi prodloužit i uchycení miminkovníku - krátké popruhy činí problém hlavně u miminkovníku určeném pro modely THULE Charito CX nebo Cougar.

Instalace je velmi snadná a zvládne ji každý během chvilky. S popruhy jsme zvládli bezpečně připoutat i 150cm vysokého medvěda :-).

Balení obsahuje 2 ks popruhů (pár).

 

 
Powered by Phoca Cart

Otevírací doba

Mnoho z vás nemá čas od pondělí do pátku v běžných otevíracích hodinách, proto jsme tu pro vás dle vašich časových možností vždy dle předchozí domluvy, není problém přijet narychlo v neděli ani později po práci.

Kontakt

info@outkid.cz

+420 723 728 791