THULE activities
Pro velký zájem jsme do nabídky půjčovny zahrnuli i sportovní kočárky THULE URBAN GLIDE 2, přijďte si je vyzkoušet včetně příslušenství. Můžete si vybrat ze všech nových barevných odstínů: Cypress Green, Black on Black, Majolica Blue a i v klasické Dark Shadow. V případě spokojenosti Vám odečteme 1/2 ceny půjčovného z prodejní ceny nového kočárku.
 • Vyberte si z modelů 2021
  Vyberte si z modelů 2021
 • Na běh
  Na běh
 • Na pohodu
  Na pohodu
 • Na kolo
  Na kolo
 • Na větší starosti
  Na větší starosti

Aktivně od mala, aktivně spolu

Prodej, půjčovna a servis dětských sportovních vozíků THULE CHARIOT a CROOZER, kočárků THULE URBAN/GLIDE
a dalšího sportovního vybavení pro nejmenší cestovatele i pro starší sportovce.
Všechny produkty osobně testujeme s našimi dětmi a Vy si je můžete přijít otestovat v rámci naší půjčovny.

Najdete u nás vystaveny všechny modely THULE CHARIOT (SPORT, CROSS, LITE) a THULE URBAN/GLIDE,
jedno i dvoumístné varianty včetně příslušenství.

INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP
Vozíků je celá řada, vybrat ten nejvhodnější právě pro Vás je někdy složité a časově náročné, rádi pomůžeme s výběrem a sestavíme Vám vozík na míru dle požadavků na aktivity, ke kterým ho nejvíce využijete. Čerpáme z osobní zkušenosti.

NA ZKOUŠKU
Nabízíme vyzkoušet si vozík v rámci naší půjčovny, až ½ ceny půjčovného je pak odečtena při koupi nového kusu. Po předchozí domluvě není problém zastavit se po práci či o víkendu, sídlíme 5 min od letiště Ruzyně.

 

SKLADEM, i když nenajdete...
Pokud nenaleznete požadovanou položku v katalogu eshopu, napište nám, rádi Vás budeme informovat o ceně a dostupnosti. Na doplňování položek v eshopu usilovně pracujeme. Děkujeme.

Otevírací doba

Mnoho z vás nemá čas od pondělí do pátku v běžných otevíracích hodinách, proto jsme tu pro vás dle vašich časových možností vždy dle předchozí domluvy, není problém přijet narychlo v neděli ani později po práci.

Kontakt

info@outkid.cz

+420 723 728 791