THULE activities

Doprava a platba

 ZPŮSOBY DOPRAVY A JEJICH CENY

1. Česká pošta
Pokud při registraci vyplníte telefonní číslo, uvedeme jej dopravci, aby Vás mohl kontaktovat pomocí SMS.
Pokud Vás doručovatel nezastihne, bude zásilka uložena na Vaší poště. V případě jakýchkoliv dotazů o doručení nebo změně doručení zásilky, prosím, kontaktujte přímo Českou poštu na telefonu: 840 111 244 nebo na e-mailu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..
Cena za tuto dopravu je 139 Kč.


2. DPD
DPD doručuje zásilky do druhého pracovního dne od expedice z našeho skladu. Pokud Vás kurýr nezastihne doma, doručí Vám zásilku následující den či jiný den po domluvě. V SMS/e-mailu dostanete informace o zásilce a přístupové údaje, abyste zásilku mohli sledovat online. Změňte si jednoduše termín nebo adresu doručení na stránce dopravce.
Zásilku si můžete také přesměrova na DPD Pick up (odběrné místo) nebo na doručovací depo, kde si zásilku budete moci vyzvednout, jak Vám to bude vyhovovat. Zásilka je zde uložena 7 pracovních dní.
V případě jakýchkoliv dotazů o doručení nebo změně doručení zásilky, prosím, kontaktujte přímo dopravce na telefonu: 225373373.
Cena za tuto dopravu je 139 Kč.


3. Zásilkovna
Jestliže se nechcete vázat na čas doručení dopravcem, můžete si nechat balíček zaslat do jedné z poboček Zásilkovny, která je nejblíže Vašemu bydlišti nebo práci. Jakmile bude Vaše zásilka připravena k vyzvednutí, budete informováni emailem a SMS.
Cena za tuto dopravu je 65 Kč.

Veškeré uvedené ceny jsou včetně DPH a ceny jsou konečné (nepřipočítáváme žádné balné, pojistné ani manipulační a jiné poplatky).


ZPŮSOBY PLATBY


1. Bankovním převodem předem
Za nakoupené zboží nám můžete zaplatit klasickým bankovním převodem peněz na účet č. 279282112/0300, vedený u ČSOB. Přihlašujete se do internetového bankovnictví u své banky a v tomto případě bude zboží expedováno po připsání peněz na účet. Tato platební metoda je zdarma.


2. Okamžitý převod online
Spolupracujeme s firmou Comgate. Vy tak můžete bezpečně a pohodlně platit online přímo na našich stránkách. Budete přesměrováni do Vašeho internetového bankovnictví a po přihlášení již bude předvyplněn příkaz k úhradě, který pouze potvrdíte.
Platbu obdržíme ihned a zboží tak může být expedováno okamžitě. Tato platební metoda je zdarma.


3. Platební kartou online
Prostřednictvím platební brány Comgate zadáte svou platební kartu, která však musí být aktivní pro platby na internetu. Platbu obdržíme ihned a zboží může být expedováno opět okamžitě. Tato platební metoda je zdarma.
Veškeré údaje o platbách jsou předávány zabezpečenou cestou a OUTKID jako obchodník k nim nemá přístup, ani je nikde neukládá.

 4. V hotovosti
Při odběru zboží na prodejně.

Otevírací doba

Mnoho z vás nemá čas od pondělí do pátku v běžných otevíracích hodinách, proto jsme tu pro vás dle vašich časových možností vždy dle předchozí domluvy, není problém přijet narychlo v neděli ani později po práci.

Kontakt

info@outkid.cz

+420 723 728 791