Hlavní výhody dětských sportovních vozíků aneb proč vozík rozhodně pořizovat

Hlavní výhody dětských sportovních vozíků aneb proč vozík rozhodně pořizovat

5 hlavních důvodů, které nám dokázaly, že stojí za to vozík pořídit.

 

1) Šťastné dítě = šťastný rodič a naopak
Děti mají vozík rády jako svůj „druhý pokojíček“. Z vozíku mají i ti nejmenší lepší výhled a okolo sebe více prostoru např. na hračky, ty z vozíku ve srovnání s kočárkem tolik nevypadávají. Co děti však nejvíce ocení je Vaše přítomnost a to, že poznávají nové věci s Vámi a Vy zase, že můžete vyrazit za sportem, i když zrovna nemáte hlídání.

2) Maximální bezpečnost a spolehlivost
Vozíky prochází velmi přísnými testy kvality materiálu a zpracování, oproti městským kočárkům musí obstát i při rychlejší jízdě, v horším terénu či při větším zatížení.
Provozování jakéhokoliv sportu je s vozíkem vždy bezpečnější než se standardním kočárkem. Vyšší bezpečnost zajišťuje ve vozíku pevný rám konstrukce a kvalitní poutací systém.

3) Snadná manipulace a kompaktní složení
Vozíky jsou zkonstruovány tak, aby nebyl problém je během chvilky složit a rozložit i bez drahé polovičky. Po složení zaberou kolikrát i méně místa než městské kočárky.

4) Multifunkční využití
S vozíkem se nemusíte vzdát svých oblíbených sportovních aktivit: jízda na kole, běhání, in-line, zimní turistika (běžky, skialpy či sněžnice), ale i obyčejné procházky v horším terénu, to vše s vozíkem není problém. Vozík zvládá vše, limitující je častěji kondice rodiče než hrbolatá cesta. Navíc jsou děti po celou dobu s Vámi a už od mala jsou vedeny ke sportu a aktivnímu pohybu na čerstvém vzduchu. S vozíkem se nemusíte bát vyrazit i do města, s kočárkovým setem nezaberete o moc více místa než jiné kočárky a vozík hravě zvládnete ovládat jednou rukou.

5) Celoroční využití aneb vozík do každého počasí
Nejsou to jen cyklovozíky, které použijete na jednu dovolenou za slunného počasí. Vozíky jsou výborným parťákem i v zimním období. Oproti klasickým kočárkům mají navíc tu výhodu, že děti jsou v nich mnohem lépe chráněny před nepřízní počasí, nejvíce to oceníte v zimním období, kdy začne pršet, sněžit a foukat, a i přesto Vás to bude táhnout ven.