THULE Chariot Miminkovník
THULE Chariot Miminkovník
THULE Chariot Miminkovník
THULE Chariot Miminkovník
THULE Chariot Miminkovník
THULE Chariot Miminkovník
THULE Chariot Miminkovník
THULE Chariot Miminkovník
THULE Chariot Miminkovník
THULE Chariot Miminkovník
THULE Chariot Miminkovník

THULE Chariot Miminkovník

Cena (bez DPH)
1 893 Kč
DPH (21%)
397 Kč
Cena (s DPH)
2 290 Kč

Závěsné lůžko zajišťující boční oporu a maximální stabilitu pro nesedící děti, využijete od narození do cca 10 měsíců, dokud dítě samostatně nesedí.

Výrobce:
THULE
Dostupnost :
Skladem
SKU:
TH20101000

Miminkovník Thule Chariot Infant Sling je závěsné lůžko, které Vám umožní využívat dětský vozík THULE Chariot již od narození. 
Miminkovník je určen pro nesedící děti (cca do 10 měsíců věku, lze ale využít i déle, dokud dítě bezpečně nesedí), které váží do 10 kg/22 liber a jejichž výška je nižší než 75 cm/29,5 palce.
Miminkovník imituje houpací síť nataženou mezi stromy, velkou výhodou je jeho pružnost, díky zavěšení do konstrukce pohltí i vibrace, které projdou skrz listové odpružení vozíku. Často ho nazýváme jako pasivní odpružení vozíku.
Miminkovník je navržen tak, aby nebyla zatěžována bederní páteř u dětí, které ještě neumí samostatně a bezpečně sedět. Toto období je velmi individuální, pokud Vaše dítě ještě bezpečně nesedí, rozhodně ho neposazujte přímo do sedačky vozíku a využívejte miminkovník. Autosedačky a jiné "zlepšováky" nejsou vhodné.

Kompatibilita:
Je určen pro modely CX, Cougar, Cheetah, Coaster, Corsaire a Captain, (není určen pro novější modely THULE Sport, Cross, Lite, Cab), pro ně je určn novější model.

Montáž:
Miminkovník je zavěšen do konstrukce vozíku v 6ti bodech:
1) Miminkovník připevněte k horní tyči rámu vozíku pomocí popruhu s průvlečnou sponou;
2) Pomocí dvou přiložených šroubů připevněte do připravených otvorů v dolní části rámu vstupního otvoru vozíku dva „D“ kroužky tzv Drings (pro jednomístné modely) nebo teleskopickou vzpěru (pro dvoumístné modely). Pokud máte nový vozík, jsou tyto šrouby i součástí vozíku;
3) Miminkovník připevněte k „D“ kroužkům (jednomístné modely) nebo teleskopickému držáku (dvoumístné modely) provlečením popruhů s průvlečnou ponou;
4) Proti přetočení zajistíte miminkovník pásy s plastovou sponou v zadní bederní části vložky;
5) Příslušnými otvory provlékněte ramenní a mezinožní bezpečnostní pásy. Délku ramen bezpečnostních pásů pečlivě uzpůsobte výšce dítěte tak, aby bylo bezpečně a pohodlně připoutáno.

Princip fungování miminkovníku/polohování miminkovníku:
Když miminkovník ve spodní části co nejvíce utáhnete a v horní části více povolíte, miminko více leží – vhodné od narození.
Jak miminko roste, utahujete více v horní části a ve spodní naopak povolujete, tím miminko napřimujete.
Pokud dítě ve spodní části více utáhnete, miminko více leží, pokud naopak miminkovník ve spodní části více povolíte, miminko je více napřímené tomu navíc dopomůžete, pokud si popruhy miminkovníku prodloužíte (prodloužené popruhy můžete objednat zde).

Balení obsahuje:
Závěsné lůžko
Poutací přezku
Montážní materál (šroubky a podložky)
Kovová Drings (pro jednomístné vozíky)
Teleskopická tyč (pro dvoumístné vozíky).


Závěsné lůžko Infant Sling není určeno pro jízdu na kole, použití konzultujte s pediatrem.

 

 
Powered by Phoca Cart